6 790 Kč
Dětské elektrické autíčko Jeep Wrangler Rubicon 4×4 s inovativním dálkovým ovládáním určeným pro rodiče. Elektrické autíčko Jeep má skvěle pohodlnou sedačku a pro bezpečnost dítěte je na sedačce… Zobrazit více
- Bezpečnost
- Zábavné funkce
- Kvalitní zpracování
- Snadná manipulace
Elektrické autíčko Jeep Wrangler Rubicon 4x4 nabízí kvalitní zpracování a různé funkce pro zábavu dětí. Dálkové ovládání pro rodiče zajišťuje bezpečnost. K dispozici jsou i různé zvukové možnosti, což zvyšuje atraktivitu produktu.
Dětské elektrické autíčko Jeep Wrangler Rubicon 4×4 s inovativním dálkovým ovládáním určeným pro rodiče. Elektrické autíčko Jeep má skvěle pohodlnou sedačku a pro bezpečnost dítěte je na sedačce umístěn bezpečnostní pas. Autíčko je také vybaveno palubní deskou, volantem a svítícími předními světly a hudebním panelem. Elektrické autíčko lze ovládat dvěma způsoby, bud‘ pomocí dálkového ovladače určeného pro rodiče, kdy rodič sám volí směr a rychlost jízdy nebo dítě řídí autíčko zcela samostatně. Jeep má 4 motory o výkonu každý 45W, tudíž má náhon na všechny 4 kola! Kola jsou měkká pěnová a umožňují tak plynulou a příjemnou jízdu bez hrkání. Jeep pro každého milovníka velkých aut!
Hračka je doporučená výrobcem od 3 let, ale děti od 1 roku si mohou užít spoustu zábavy při použití dálkového ovládání rodiči.
Specifikace elektrického autíčka Jeep:
Motor: 4x45W 12000RPMBaterie: 12V / 10AhOvladač: 2,4 GHz, 3 rychlostiTlačítko bezpečnostního zastavení,Kola: EVA pěnová kola, 29 x 11,5 cmTlumiče: 2 x zadníRychlostní stupně: volný start dopředu/dozaduSvětla: LED světla, přední
Vybaveni elektrického autíčka Jeep:
Zvukový panel: FM rádio, MP3, Vstup na SD kartu, Vstup AUX, Bluetooth, USB vstup, tlačítko s melodiemi a houkačka na volantu, nahrané melodie,Nový panel s režimem „SPORT“ (zvuky vozidla po sešlápnutí pedál plynu)Indikátor nabíjení: ANOSedadlo: PVC kůže, bezpečnostní pásy, 43 x 17 x 27 cmKufr: přední, zadní 44 x 9 x 13 cmOtevření dveří: ANONosná rukojeť: sklopná rukojeť
Rozměry elektrického autíčka Jeep:
Velikost vozidla:délka – 126 cmšířka – 70 cmvýška – 80 cmHmotnost vozidla: 19 kgVelikost balení: 117 x 68 x 43 cmHmotnost balení: 23 kgMaximální zatížení: 35 kg
Další vybavení elektrického autíčka Jeep:
Instrukce + montážní sadaNabíječka – 12V1000AHKryt vozidlaKabel MiniJack
Poznámka: Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
FAQ - Časté dotazy:
Jaké jsou hlavní funkce elektrického autíčka Jeep Wrangler Rubicon 4x4?
Pro jaký věk je elektrické autíčko doporučeno?
Jaké jsou rozměry a hmotnost elektrického autíčka?
Jaké vybavení je součástí elektrického autíčka?
Jaká je životnost baterií a akumulátorů v autíčku?
- Bezpečnost
- Zábavné funkce
- Kvalitní zpracování
- Snadná manipulace
Elektrické autíčko Jeep Wrangler Rubicon 4x4 nabízí kvalitní zpracování a různé funkce pro zábavu dětí. Dálkové ovládání pro rodiče zajišťuje bezpečnost. K dispozici jsou i různé zvukové možnosti, což zvyšuje atraktivitu produktu.
- Dálkové ovládání pro rodiče
- Bezpečnostní pásy a pohodlné sedadlo
- 4 motory s náhonem na všechna kola
- Různé zvukové funkce a LED světla
- Měkká pěnová kola pro plynulou jízdu
- Životnost baterie pouze 6 měsíců
- Hmotnost 19 kg může být obtížná pro manipulaci
- Některé technické parametry se mohou měnit bez upozornění
Další informace
| Určení | Pro holky, Pro kluky, Pro větší děti |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Licence - značka | Jeep |
| Výkon motoru | 180W |
| Stav zboží | Složené |
| Motor | 4x45W |
| Vybavení | 4×4 |
| Baterie | 12V 10Ah |
| Velikost kol | 29 cm |
| Model | Jeep Wrangler |
| Hmotnost | 19 kg |
| Výška | 80 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Délka | 126 cm |
| Rychlost (Min. - Max.) | 3, 4, 5, 6 |
| Doporučený věk | 2, 3, 4, 5 |
| Typ vozítka | Auto |
| Druh kol | Pěnová EVA |
| Funkční LED světla | Přední |
| Hudební panel | Ano |
| Max. nosnost | 35 kg |
| Trakce pohon | 4×4 |
| LCD displej | Ne |
| Max. výška dítěte | 122 cm |
| Kapacita sedadel | Jednomístné |
| Napětí baterie | 12V |
| Doporučený povrch | Asfalt, Do terénu, Trávník |
| Lakované | Ne |
| Bezpečnostní pásy | 2-bodové |
| Zvuk startování | Ano |
| USB vstup | Ano |
| Ukazatel kapacity baterie | Ano |
| Startování klíčem | Ano |
| Šířka sedadla | 43 cm |
| Bluetooth | Ano |
| MP3 | Ano |
| Materiál sedadla | Eko kůže |
| Klakson | Ano |
| Integrovaná hudba | Ano |
| Doba nabíjení | 8 hodin |
| Otevírání dveří | Ano |
| Odpružená náprava | Ano |
| Otevírání kapoty | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Rádio | Ano |
| Plynulý rozjezd | Ano |
| Obsah balení | Baterie, Nabíječka |
| Rozměry balení | 117 x 68 x 43 cm |
| Potřebné baterie | AA |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Doba jízdy | až 60 minut |
Doporučeno podle štítků
-

Elektrické autíčko Farmer Truck Speed 900 černé
7 790 KčSKU: R-PA_XMX-623B_CZ • Skladem -

Elektrické autíčko Buggy Bumper 66 zelené | 24V | 4x200W | EVA | LED | 2,4Ghz | ECO kůže
11 490 KčSKU: S-KL808-GREEN • Skladem -

Elektrické autíčko Land Rapid Racer oranžový
4 200 KčSKU: S-HL1638-ORANGE • Skladem -

Elektrické autíčko Porsche Taycan Turbo S černé
7 590 KčSKU: R-PA_BDM0988_CZ • Skladem -

Elektrické autíčko Porsche 911 GT3 XXL | 24V14Ah | 12km/h | Nafukovací kola | 2x320W | Pro 2 děti | Lakované černé
16 990 KčSKU: S-DK-P911-AIR-BLACK-P • Skladem -

Elektrické autíčko Buggy Maverick Can-Am 4x200W 24V LCD MP4 zelené lakované
8 790 KčSKU: L-17294 • Skladem -

Elektrické autíčko BMW i4 2,4 GHz bílé
4 789 KčSKU: RG-768 • Skladem -

Elektrické autíčko Buggy A8812 24V oranžové
8 490 KčSKU: L-19932 • Skladem -

Elektrické autíčko Maserati GranTurismo Folgore 24V | 480W | 60 kg černé
7 990 KčSKU: S-XB1088-BLACK • Skladem
Související produkty
-

Elektrické autíčko Range Rover Discovery černé
6 590 KčSKU: L-9326 • Skladem -

Elektrické autíčko Land Rover Discovery bílé
5 690 KčSKU: R-PA_BDM0927_BIA • Skladem -

Elektrické autíčko Land Rover Discovery černé
5 690 KčSKU: R-PA_BDM0927_CZ • Skladem -

Elektrické autíčko Land Rover Discovery Sport černé
4 989 KčSKU: R-PA_BBH-023_CZ • Skladem -

Elektrické autíčko Turbo-S bílé
4 389 KčSKU: R-HL1518_BIA • Skladem